Elsyst Engineering > www.ee.cz
Software Elektronické systémy Certifikace Technické překlady Služby O firmě Kontakt
Elsyst Engineering > www.ee.cz
Home > O firmě
 O firmě
Elsyst Engineering
U Jandovky 3
682 01 Vyškov
 
Tel.: 517 334 070-2
Fax: 517 334 071
E-mail: info@ee.cz
deSign studio
Pekařská 58
602 00 Brno

Tel.: 543 238 107
Fax: 543 238 147
E-mail: design@ee.cz

Elsyst Engineering je soukromá firma se sídlem ve Vyškově, založená v roce 1991. V současné době zaměstnává 31 stálých zaměstnanců, včetně zaměstnanců deSign studia v Brně.

Od svého vzniku se firma neustále rozvíjí, rozrůstá a nabývá zkušeností. Prvotní jednooborové zaměření na elektronické systémy (odkud také vznikl její název) se postupem času rozšířilo o řadu oblastí.

Vývoj software

Firma Elsyst Engineering se zaměřuje zejména na programování grafických a databázových aplikací. V současné době nabízí několik produktů:
  • PhotoImage Digital - software určený především majitelům digitálních fotoaparátů
  • Vega - systém pro správu firemní agendy
  • Sirius - klient/serverová aplikace pro práci s dokumenty a daty
Na základě požadavků zákazníka jsou však vytvářeny také softwarové aplikace na zakázku.

Elektronické systémy

Firma Elsyst Engineering vyvíjí elektronické systémy na zakázku, a to od jejich prvotního návrhu až po finální výrobek s profesionálním designem. V této oblasti má firma bohaté zkušenosti s návrhem a implementací multiprocesorových systémů pracujících v reálném čase i s aplikacemi například akustických a optických senzorů v průmyslových systémech.

Technické překlady

Nabízíme kvalitní překlady technických textů (obor informatika, elektronika, optika a měřící technika) z angličtiny, němčiny a francouzštiny do češtiny, slovenštiny, ruštiny, ukrajinštiny, polštiny aj. Specifickým oborem firmy je lokalizace ovladačů a softwaru do češtiny a podle požadavků i do některých dalších jazyků.

Grep studio

Zajišťujeme grafické práce, návrh a tvorbu WWW stránek, 3D vizualizaci, aktivity PR a vše, co souvisí s reklamní činností. Našim klientům zajistíme profesionální webové prezentace jejich firmy či jednotlivých produktů.

Reference

MINOLTA
AUTOPAL NOVÝ JIČÍN
NÁRODNÍ KNIHOVNA V PRAZE
ABN AMRO
ŽELEZNIČNÍ STAVBY BRNO
VUT BRNO
JADERNÁ ELEKTÁRNA DUKOVANY
UTAX
XEROX
TELECOM
EPSON
IMPROMAT
TEKTRONIX
ROHDE&SCHWARZ
PEGAS GONDA
DIVADLO MILÉNIUM
WHY NOT AGENCY a řada dalších.
Firma Elsyst Engineering v současné době činí nezbytné kroky pro zavedení mezinárodních norem kvality ISO řady 9000, aby tak dala jasně najevo, že kvalita práce a spokojenost jejích zákazníků je u ní na prvním místě.